Конкурс імені Петра Яцика

15.04.2021

З 26 лютого по  21 березня на освітній платформі «HUMAN» у чотири етапи проходив  XXI Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика. На конкурс зареєструвалися близько 45 тисяч учнів та студентів з усіх областей України, а також із-за кордону та тимчасово окупованих територій нашої держави. Кількість учасників у 2021 році виявилась рекордною за всі роки проведення заходу (формат якого реалізувався дистанційно). Зокрема, загальна кількість учасників  становила майже 26 тисяч конкурсантів з України та майже півтори сотні учасників з інших країн. Усі  IV етапи змогли подолати 45%  від загальної кількості учасників ( 11 555 конкурсантів).

Продемонструвати знання рідної мови в конкурсі  виявили бажання три здобувачі освіти   Коледжу Луганского національного університету імені Тараса Шевченка: Запорожцева Олександра (студентка I курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»), Хворостян Альона(студентка II курсу спеціальності «Початкова освіта») та Трофименко Аліна (студентка II курсу спеціальності»Дизайн»). До фіналу вдалося дійти Аліні Трофименко. Вона успішно виконала завдання усіх чотирьох етапів і посіла 53 місце в рейтингу. 14 квітня 2021 року студентка  отримала   сертифікат з відзнакою.

Аліно, вітаємо  з успішним проходженням Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика!

Бажаємо натхнення, креативності, успіхів у подальшому вивченні рідної мови і популяризації її!