срібна призерка Чемпіонату світу 2017 р.,

«Турнірі чотирьох» з міні-футболу квітень 2016 р. 3 місце

Відкрита першість з футзалу університету

2016-2017 навчального року. 03.10.2016 р. 3 місце

Турнір з футзалу 23.12.2016 р.

Слід відзначити красень гол Максима Попова, який ударом від своїх воріт вбив м’яч в «дев’ятку» студентам Інституту фізичного виховання. Володарем «Кубка Діда Мороза» стала команда коледжу ЛНУ.

Університетські змагання з футзалу. Березень 2017 р.

Кращим бомбардиром став Владислав Барабаш – 14 голів 2 місце

Змагання з футзалу 10.10.2017 р.

Гра команд КЛНУ та ІФВС носила принциповий характер. Основне питання: чи зможе більш молодша команда коледжу переграти досвідчених старшокурсників ІФВС? В минулому році сильнішою була команда ІФВС.Фінальний свисток фіксує відчутну поразку ІФВС з рахунком 8:1.Кращим гравцем першості визнано Єгора Корнієнка з КЛНУ-1.

«Футбол – любов моя» 22.02.2018 р. 2 місце

За шість хвилин до закінчення гри рівновагу відновлює Михайло Шамриха, влучним ударом у верхній кут воріт. Це вже 5 гол Михайла за нами перемога і він стає кращим бомбардиром турніру

Турніру з футзалу,
що присвячувався Дню народженню університету
14.03.2018 р. (1 ліга)

великої проблеми стати володарем пам’ятного кубку ректорату
для КЛНУ-1 не існувало. КЛНУ-2 – 2 місце.
Кращим бомбардиром турніру став Євген Корочанський (КЛНУ-2), а кращим гравцем визнано Івана Наливайка (КЛНУ-1).

Протягом тижня 15 чоловічих та 7 жіночих футзальних команд брали участь в змаганнях присвячених Дню народження ЛНУ імені Тараса Шевченка. Березень 2018 (2 ліга).

Команда КЛНУ-3 стала володарем пам’ятного кубку ректорату
Кращій бомбардир Трокай Олександр. Кращим гравцем визнано Марченко Андрій.

«Фестиваль спорту» – футзал 12.04.2018 р.
2 місце

КЛНУ – володар Суперкубку – жовтень 2018 р.

Міні-футбол найулюбленіший вид спорту учнівської та студентської молоді. Щорічно для них проводяться змагання в м. Старобільську.

Турнір присвячений Дню вчителя

відкрив спортивний сезон 2018-2019 навчального року.
3 місце

«Футбол – любов моя» – під таким девізом проходить футзальний турнір в університеті серед чоловічих команд.

13.02.2019 р. Перемога за коледжом.
 Єгор Корнієнко – кращий бомбардир,
Дмитро Григоренко – кращий гравець

9-20 лютого продовжився футзальний турнір

університету «Футбол – любов моя».
КЛНУ-3, 2 місце.
Кращим гравцем визнано Івана Скляра з КЛНУ-3.

19 березня 2019 р.
«Фестиваль спорту» стартував футзалом
1 місце

Кращим бомбардиром з 4 голами став Михайло Шамриха

Стали володарями кубку Старобільського району з футзалу 2018-2019 р.

Переможний склад володарів кубку: Михайло Шамриха, Дмитро Григоренко, Єгор Корнієнко, Паша Ляшко та Олександр Порчук

КЛНУ – володар кубка – 15.03.2018 р.
Футзальний турнір

присвячений Дню народження університету, жіночі команди.
Кращим гравцем визнано Вікторію Крикунову з КЛНУ

Після чоловічого турніру з футзалу на майданчик вийшли і жіночі команди, які представляли навчальні структурні підрозділи університету. 10.10.2018.
Перемога

Кращим футзалістом визнано Вікторію Крикунову з КЛНУ.

10.11.2016

Як і прогнозувалося жодних шансів своїм суперницям не дали волейболістки «Коледжу», перемагаючи всіх з однаковим рахунком 2:0. Лідером команди була Кулинченко, яка добре грала як в захисті так і нападі, підстраховуючи та підбадьорюючи своїх дівчат з команди на вдалі дії.
Кращим гравцем першості визнано Тетяну Кулинченко.

19.12.2017 р.

«ФЕСТИВАЛЬ СПОРТУ»
(волейбол)19.04.2018 р.

Хлопці – 2 місце. Дівчата – 3 місце.

Студенти ЛНУ взяли участь в обласних змаганнях, присвячених Міжнародному дню студентського спорту. 20.09.2018. м. Рубіжне

Чоловіча збірна команда нашого університету взяла участь у пляжному волейболі. Наші хлопці стали найкращими в цьому турнірі. До складу команди входили: Юрій Щербак (НН ІТОТТ) та представники КЛНУ Данило Писаний та Богдан Ружин.
Наша трійка не дала жодних шансів своїм суперникам, впевнено перемагаючи їх.

Першість університету з волейболу в листопаді 2018 року

Перемога. Ружин Богдан – кращий гравець.

Завершився чемпіонат Старобільського району з волейболу

Універ» став недосяжним для суперників і виборов звання чемпіона Старобільського району 2019 року.

Другим видом «Фестивалю спорту»
був проведений 26 березня чоловічий волейбол.
1 місце

Баскетбол став другим видом змагань «Турніру чотирьох»

квітень 2016 р. 3 місце

Третім видом «Фестивалю спорту» був баскетбол.

3 місце
28 березня 2019 р. в спортивній залі університету чоловічі збірні команди коледжів та РЦПО, що базується в Старобільську, збірна команда факультетів та інститутів університету і Лисичанський коледж вели боротьбу за пам’ятний кубок.

Слідом за чоловічими командами цього ж дня (28 березня 2019 р.) свого переможця визначили і жіночі команди в баскетболі за програмою «Фестивалю спорту».
3 місце

У Кіровограді пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики, участь в якому взяли спортсмени Луганського національного університету.

Чемпіонат проходив з 18 по 22 вересня 2015 р. До збірної команди Луганської області увійшли студенти 1 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Рибалко Тарас та Смульський Ярослав, які вибороли це почесне право у Чемпіонаті області (м. Сєвєродонецьк). На змаганнях студенти гідно представили Луганську область та Коледж ЛНУ: у бігу на 1500 м Рибалко Тарас та у метанні диска Смульський Ярослав.
За результатами змагань наші хлопці увійшли в десятку кращих атлетів нашої держави.

У Кремінній, на спортивній базі «Олімп», пройшов відкритий Чемпіонат Луганської області з легкої атлетики.

Змагання пройшли 15 та 17 квітня 2016 р., участь в яких взяли спортсмени із Старобільська, Сєвєродонецька, Рубіжного та Лисичанська.
До команди Старобільська входило 15 атлетів, серед яких були й студенти 1 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка – Рибалко Тарас та Смульський Ярослав. Вони гідно представили м. Старобільськ та свій навчальний заклад: у бігу на 1500 м  і 800 м. Рибалку Тарасу в змаганнях не було рівних – він завоював 2 золотих медалі. У змаганнях метальників Смульський Ярослав став першим у штовханні ядра і завоював 2 срібні медалі в змаганнях з метання спису й диска.

«Старобільська миля»
25.09.2017 р.

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка показали високий результат у «Старобільській милі». У віковій категорії «старші юнаки» друге місце посів Тарас Рибалко, який у запеклій боротьбі змагався за перемогу. Третій результат показав Ярослав Смульський.