Про коледж

Шановні гості!

       Вас вітає Коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Наш коледж є структурним підрозділом одного з найстаріших вишів Донбасу – Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

       Сьогодні ви обираєте своє майбутнє, і це дуже відповідальний крок. Успішна кар’єра починається з хорошої освіти, і правильний вибір спеціальності сьогодні – ваше надійне майбутнє завтра!

      Якісна освіта, успішне застосування інноваційних методик, доброзичлива атмосфера, захоплююче студентське життя – все це Коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка. Тут створено особливий світ, де на чолі стоять знання і творчість!

       Коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка пропонує Вам гідний вибір, затребувані спеціальності та цікаве творче життя!

       Щиро сподіваюся, що ви зробите правильний усвідомлений вибір і вступите до Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка.

    Буду рада бачити вас у числі наших студентів!

З повагою,

директор коледжу

    Коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка  – заклад передвищої освіти державної форми власності.

      Створений в 2013 році згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 522 від 17.05.2013 року «Про структурні підрозділи ДЗ «Луганський національний  університет імені Тараса Шевченка» та на підставі наказу ректора від 21.05.2013 року №280-3Д «Про створення Відокремленого підрозділу» з метою вирішення навчальних, наукових, соціально-економічних проблем регіону шляхом підготовки кваліфікованих спеціалістів. Коледж включений до складу ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» як структурний підрозділ без права юридичної особи. В 2014 році разом з базовим університетом був тимчасово переміщений до м. Старобільськ.

  Витяг з наказу про створення відокремленого підрозділу